Kampingu i Patosit

Realizuar per 8 dite ne vitin 1999. Sistemime, rruge te brendshme, rethime etj.

Ndertim i kulles se ujit dhe rezervuarit te ujit. Eshte realizuar nje kulle metalike me lartesi rreth 12 meter dhe siper saj eshte vendosur nje rezervuar uji.

Lini Nje Koment

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *