Hidroizolim me VOLGRIP dhe BARRIER i katit nentokesor, Durres

Hidroizolim me VOLGRIP dhe BARRIER i katit nentokesor, pallat 8 katesh ne Golem, Durres.

Personi i kontaktit: Ferdinand Shtrepi & Mimi Sukaj

PRODUKTET E PERDORURA

Lini Nje Koment

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *