Furnizimi dhe instalimi shtresë kuarci dhe nivelim me helikopter. I.C.E, Tirane

Furnizimi dhe instalimi shtresë kuarci dhe nivelim me helikopter -3.6m dhe -6.65m . I.C.E, Tirane

Ndertese 6 Kateshe.

Lini Nje Koment

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *