Dysheme Linoleumi, Spitali Mbreteresha Geraldine, Tirane

2.5mm trashesi veshje marmoleumi mbi pllakat ekzistuse dhe shtrese niveluese.

Lini Nje Koment

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *