“Eshte detyre e cdo sipermarresi qe te krijoj sa me shume lider te se ardhmes e jo me shume ndjekes”

Kete vit JON.shpk pjesemarrese ne nje nga eventet me te rendesishme te universitetit Epoka, ne “Panairin e Karieres” ku qellimi yne eshte te perkrahim dhe edukojme brezin e ri me kulturen frytdhenese te punes dhe funksionimin e nje lidershipi.

DSC_3393

DSC_3380

DSC_3375

DSC_3372

DSC_3370

DSC_3367

DSC_3360

11165220_865157890197009_1330925237442860289_n

11162080_865158103530321_2282646523396573140_n

11160008_865157923530339_8394876887580274375_n

10955642_865159450196853_7840125865326919569_n

Lini Nje Koment

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *